Кокошкарник

У дома!

ИндексРегистрирайте сеВход

Share | 

Депресия

Go down 
АвторСъобщение
????
Гост

ПисанеЗаглавие: Депресия   Чет Юли 09, 2009 10:02 pm

Момичета, помагайте Rolling Eyes въпреки че не знам някой дали може да помогне No
Наистина смъртта на Майкъл ми се отрази много тежко на психиката, на всичко.
Какви ли не мисли ми минаха, не искам да ги споделям, споделих ги с човек, който мислех за близък, а получих куп подигравки и обиди No
Но е факт, не мога и не искам да го преживея това, въпреки че никога не съм го виждала наживо, никога не е бил мой роднина или познат, не мога просто.
Много ми е тъжно и нищо не ме радва - нито семейство, нито деца, нито нищо Twisted Evil
Не мога да спя, не мога да говоря, не мога да живея. Имам моменти на просветление, но пак много бързо се сещам и всичко започва отначало.
П цяла нощ гледам клиповете му, по цял ден слушам песните и албумите и чета новини за него в интернет.
Crying or Very sad Sad
Младостта ми умря заедно с него, остарях и вече нищо не е същото, много ми е мъчно, предпочитам да не бях доживяла тази новина Sad
Върнете се в началото Go down
jasta_prasta
Admin

Брой мнения : 33
Местожителство : интернет

ПисанеЗаглавие: Re: Депресия   Пет Юли 10, 2009 7:22 pm

Сладурче,разбирам те напълно,защото съм изгубила и 2-та си родители и знам какво е да знаеш,че някой си е отишъл и остава само спомена за него.Особено след смъртта на майка ми действах на автопилот,бях като страничен наблюдател на депресирания си и апатичен живот.
В един момент си дадох сметка,че до като страдам за нещо невъзвратимо се отричам от всичко реално и хубаво.
Осъзнах,че животът си продължава и само от мен зависи той да бъде смислен и щастлив с хората,които обичам и ме обичат.
Колкото и гадно да ти звучи,но е факт,че не можеш да промениш нищо и,че всеки умира...
Единственото,което не искам е-да надживея децата си.
Кураж!!!
????
Гост

ПисанеЗаглавие: Re: Депресия   Пет Юли 10, 2009 7:43 pm

Sad Щастливци сме, че живяхме по едно и също време с него, до края на живота си няма да го забравя, съжалявам, че трябваше да преживея толкова рано неговият край Sad
????
Гост

ПисанеЗаглавие: Re: Депресия   Пет Юли 10, 2009 10:54 pm

Поли благодаря ти flower
Ти си моят пример в живота, абсолютен герой, права си, живота продължава така, както и досега pale няма как да се промени или въздейства на съдбата, а тя понякога е адски непредсказуема и жестока No Question
Sponsored content

ПисанеЗаглавие: Re: Депресия   

Депресия
Върнете се в началото 
Страница 1 от 1