Кокошкарник
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Кокошкарник

У дома!
 
ИндексПоследни снимкиРегистрирайте сеВход

 

 Да се посмеем ...

Go down 
2 posters
АвторСъобщение
ZLATNA
Admin
ZLATNA


Брой мнения : 152
Join date : 06.07.2009
Age : 45
Местожителство : Ботевград

Да се посмеем ... Empty
ПисанеЗаглавие: Да се посмеем ...   Да се посмеем ... EmptyПон Юли 13, 2009 8:51 pm

Имах невероятно преживяване - четох един тиин форум и наистина някои мнения ме заредиха много положително, а на други не можах да не се посмея отсърце.
Знам, че тииновете нямат опит и често търсят съвети, но вижте сами ...
Върнете се в началото Go down
https://kokoshkarnik.bulgarianforum.net
ZLATNA
Admin
ZLATNA


Брой мнения : 152
Join date : 06.07.2009
Age : 45
Местожителство : Ботевград

Да се посмеем ... Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Да се посмеем ...   Да се посмеем ... EmptyПон Юли 13, 2009 8:52 pm

Моя приятел направи веднъж неволно един гаф.
Носеше ме най-романтично на ръце към леглото и като ме пусна, така ме засили, че ме прати към раклата и си изпращях главата, ама много здраво. Посля 2 минути не можех да се съвзема от силния удар, че и за първи път разбрах, какво е да виждаш звездички
Върнете се в началото Go down
https://kokoshkarnik.bulgarianforum.net
ZLATNA
Admin
ZLATNA


Брой мнения : 152
Join date : 06.07.2009
Age : 45
Местожителство : Ботевград

Да се посмеем ... Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Да се посмеем ...   Да се посмеем ... EmptyПон Юли 13, 2009 8:54 pm

Апък аз веднъж бях навита със съпруга ми да го направим на масата!
Добре де...качи ме,свалиси блузата,и тъкмо да си разкопшчае панталона и изведнъж масата се чупи от крачетата и аз паднах и той много ми се смя
после обаче се спъна във стола зад него и той падна та и дваамата се попикахме да се смеем!
После ми помогна да стана и да преберем всичко!
Отидохме в спалнята и той ме вдигна на ръце,но още му беше смешно и от хил ме изтърва и аз пак паднах!
Може би не ни беше ден но си направихме страхотен секс със много смях и закачки!!!
Върнете се в началото Go down
https://kokoshkarnik.bulgarianforum.net
ZLATNA
Admin
ZLATNA


Брой мнения : 152
Join date : 06.07.2009
Age : 45
Местожителство : Ботевград

Да се посмеем ... Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Да се посмеем ...   Да се посмеем ... EmptyПон Юли 13, 2009 8:57 pm

Гаджето ми беше изневерило и реших да и го върна като пред много хора и изневеря с друга така че и тя да забележи.Тя ми беше поискала прошка но аз бях неприклонен и исках да и го върна.Направих купон у нас и поканих страшно много хора и много момичета та да имам по голям шанс за изпълнение на плана си Laughing Стана такъв купон че нямаше един трезвен бях пак както нормално за такъв случай бях пиян до козирката за да ми паднат сички задръжки .За целта на моя пъклен план загасих лампите пуснах серия от горещи песни почнах танци с една с друга то сумрак пълен нищо се не вижда по едно време си викам стига време е да действам фанах едно момиче за ръката дръпнах я настрана и зех да я целувам страстно учудващо и тя ми отвърна вместо да получа някои плесник drunken целувките преминаха в необуздани ласки бръкна ми в панталоните и зе да си играе с него аз съ6то не останах назад и направих същото но посредата на всичко това нещо зе да ми се струва много познато и парфюма и гърдите и целувките.

Оказа се, че съм налетял на гаджето си дето ми изневери ама нали пияна глава докато зацепя ....Сега още съм с нея и като и разказвам случая не можем да спрем да се смеем lol!
Върнете се в началото Go down
https://kokoshkarnik.bulgarianforum.net
ZLATNA
Admin
ZLATNA


Брой мнения : 152
Join date : 06.07.2009
Age : 45
Местожителство : Ботевград

Да се посмеем ... Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Да се посмеем ...   Да се посмеем ... EmptyПон Юли 13, 2009 8:58 pm

ми мани ти тва е гадно не е смешно . решихме с приятелката ми (която беше в мензис) да уважим маиката природа и отидохме в парка(при плиска не знам кой се води) и викам Аре тя немога са не става скарахме се и нкрая се навих на свирка What a Face седнах на един дънер и така ......когато се върнах в нас установих че имам кърлеж между краката и ходих на доктор да ми го извади ...иии отивам при моя JP и тоя вика я да видя и се сабувам аз в средата на кабинета при което той тръгва да оглежда изведнъж влезе некаф друг доктор и заеба вратата отворена и целия коридор се извърна да гледа а аз гол по средата на стаята
Върнете се в началото Go down
https://kokoshkarnik.bulgarianforum.net
ZLATNA
Admin
ZLATNA


Брой мнения : 152
Join date : 06.07.2009
Age : 45
Местожителство : Ботевград

Да се посмеем ... Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Да се посмеем ...   Да се посмеем ... EmptyПон Юли 13, 2009 8:59 pm

Така, пак деиствието се развива в колата (леле в тая кола повече секс съм правил отколкото в нас на леглото...) а колата е паркирана на опашката на коня пред радисън аз мъртво пян забивам една "приателка" в същото състояние УСПЯХ! ... Ебем се в колата и по едно време на прозореца се чука ама зверски , а на мен задните стъкла са ми затъмнени и нищо невиждам в тъмното а и не гледам за некои отвънка, когато се обръщам гледам 2 барети маските брнежилетките автоматите сичко и 2 обикновени куки катаджии направо ми се дръпна лаиното колко бързо изтрезнях ... обличаме се набързо и излизам а тя вътре стои срам я да излезе ... едната барета седи и ми се хили ама зверски а аз яко спек незнам кво да кажа по едно време си свали маската и видях че е един приател после кви ебавки съм отнесъл просто ... още си ме ебават просто ПОВЕЧЕ В КОЛАТА НЯМА ДА ГО ПРАВЯ САМО У ТЯХ!!!!!!!!!!!


п.п. Добре че неме познавате лично че и вие щехте да ми се хилите като ме видите ....

lol!
Върнете се в началото Go down
https://kokoshkarnik.bulgarianforum.net
ZLATNA
Admin
ZLATNA


Брой мнения : 152
Join date : 06.07.2009
Age : 45
Местожителство : Ботевград

Да се посмеем ... Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Да се посмеем ...   Да се посмеем ... EmptyПон Юли 13, 2009 9:01 pm

Аз пък преди неколко години се качвам на витоша в една хижа .Пихме цела нощ и накрая с една приятелка вече неможахме да устоим.Но немаше никаде къде да отидем на спокойствие(всички беха изпоналягали в стаите ) и на пиани глави решихме да излезем навън на снега .Намерихме на едно място до едно дърво по отъпкан сняг и започнахме направо върху снега.А тая жена е истински пожар ви казвам.И секса беше изпепеляващ.Здраво се разгорещихме По едно време тя се изхили и каза че нещо отдолу я гъделичка.И кво да видя - под нас снега се стопил ,че чак поникнали кокичета.Казвам ви пожар жена Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing lol!
Върнете се в началото Go down
https://kokoshkarnik.bulgarianforum.net
bonbon
Admin



Брой мнения : 20
Join date : 21.07.2009

Да се посмеем ... Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Да се посмеем ...   Да се посмеем ... EmptyВто Юли 21, 2009 5:12 pm

Есен е.
Отивам в гората с моята кучка и с гаджето.
Събрахме листа и започнахме да се боричкаме.
По едно време вече голи се лющим, усещам, че кучето ни лиже задниците.
Не смея да си извадя салама, че току виж, ми го отхапе.
Завързах го за близкото дърво и продължихме.

Хубав спомен.
Върнете се в началото Go down
ZLATNA
Admin
ZLATNA


Брой мнения : 152
Join date : 06.07.2009
Age : 45
Местожителство : Ботевград

Да се посмеем ... Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Да се посмеем ...   Да се посмеем ... EmptyСъб Авг 08, 2009 3:52 pm

паркирам колата в ценъра на няква тиха уличка и навивам гаджето да духа(това става вечерта разбира се лятото).Почва тя да си върши работата обаче няква съвестна и будна бабка си помислила че разбиваме колата и хоп званала на куките.Идват те и като светнаха с едни фенери и разправят "Моля документите за проверка имаме сигнал за кражба!" А аз бате по шнур и жената по цици заеби!
Върнете се в началото Go down
https://kokoshkarnik.bulgarianforum.net
ZLATNA
Admin
ZLATNA


Брой мнения : 152
Join date : 06.07.2009
Age : 45
Местожителство : Ботевград

Да се посмеем ... Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Да се посмеем ...   Да се посмеем ... EmptyСъб Авг 08, 2009 3:52 pm

Гушкаме се с жена ми при техните. Техните на море.

Изведнъж в апартамента нахлува брат и придружен от още 15 души курсанти от казармата.

Почват да белят картофи и разбира се след един час всички са кьоркьотук пияни.

В един момен вратата се отваря, влиза едно от войничетата оглежда ни с мътен поглед и се строполява на леглото между мен и жена ми.

Жена ми крещи: - БРАТ МИии......

Нахълтва брат и и я гледа въпросително: - Кво?

Тя: - Изхвърли това говедо от тука!
Той гледа с неразбиращ поглед мен и войничето и пита: - Кой от двамата?

Тя ядосано: - Този тук! и сочи горкото войниче.

Брат и хваща курсанта, обаче той тежък и вика: - Копелетаа .... на поомоощ.....

Идват още няколко момчета, хващат приятелят си и го измъкват извън стаята.
Върнете се в началото Go down
https://kokoshkarnik.bulgarianforum.net
ZLATNA
Admin
ZLATNA


Брой мнения : 152
Join date : 06.07.2009
Age : 45
Местожителство : Ботевград

Да се посмеем ... Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Да се посмеем ...   Да се посмеем ... EmptyСъб Авг 08, 2009 3:54 pm

а аз се сещам за една доста конфузна работа, бяхме отишли с едно гадже при баба ми и там къщата има една стая с тераса и стъклена преграда матова която отделя кухнята, та баба ми бе излязла пред къщата да си приказва със съседки и на мен изведнъж много ми се прииска свирка и почнахме, аху иху и като свършихме отварям вратата и какво да видя - баба ми се върнала по някое време, седнала и кротко си плете някакъв чорап на леглото в съседната стая а то през тази стъклена преграда не се виждат детайли но не може да има объркване какво сме правили

умрях си от срам, а баба ми се направи все едно нищо не е станало сигурно и за нея е било шок да стане баба воаьорка

все чаках по-късно да вземе нещо да ме упрекне но не каза нито гък
Върнете се в началото Go down
https://kokoshkarnik.bulgarianforum.net
Sponsored content





Да се посмеем ... Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Да се посмеем ...   Да се посмеем ... Empty

Върнете се в началото Go down
 
Да се посмеем ...
Върнете се в началото 
Страница 1 от 1

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
Кокошкарник :: СЕКС :: Секс гафове...-
Идете на: