Кокошкарник
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Кокошкарник

У дома!
 
ИндексПоследни снимкиРегистрирайте сеВход

 

 Техники, тактики и трикове за орален секс

Go down 
4 posters
АвторСъобщение
ZLATNA
Admin
ZLATNA


Брой мнения : 152
Join date : 06.07.2009
Age : 45
Местожителство : Ботевград

Техники, тактики и трикове за орален секс Empty
ПисанеЗаглавие: Техники, тактики и трикове за орален секс   Техники, тактики и трикове за орален секс EmptyНед Юли 19, 2009 1:17 pm

Наскоро се заговорих с едно момче за техники за мастурбация - в крайна сметка се оказа, че въпреки привидно ние жените да сме по-облагодетелствани в това отношение, реално мъжете са светлинни години напред. Това наистина е интересна тема, но не е Mоята тема - тя ме вдъхнови за нещо по-добро - техники за фелацио. Не става дума проосто за “техники” в този най-общ, познат и скучен смисъл на думата, в който сме свикнали да я употребяваме. Нека го наречем по-скоро… необичайнни, нестандартни и защо не екзотични елементи във френските ласки. Това е тема, по която принципно хората избягват да говорят, но както се казва: “никой не се ражда научен”. Търсейки “матриали” по тази тема, попаднах на някои много интересни неща, за които не съм знаела. Излиза, че реално невежеството спестява на хората много удоволствия. В основата на невежеството разбира се е срамът - срамът да попитаме. Когото и да питах по темата, все срещах бариера от стереотипно наложен от обществото ни свян, от онзи, които сякаш нелепо казва “аз такива неща не правя”. Харесва ми да гледам притеснението на хората. Мисълта, че когато задам неудобен въпрос, на отсрещния ще му стане по-неловко, ми помага да пренабрегна моите собствени предрасъдъци. Има едно правило - който пръв отвори темата, излиза най-сух от нея. Но твърде много се отклоних от същината на въпроса, затова… ето на какво попаднах, ровейки се по този въпрос и базирайки се на собствената ми практика - ще започна от самото начало

Най разпространената техника е така нареченото вакуумно засмукване - устните се навлажняват и главата се движи нагоре-надолу. Реално в нея няма нищо сложно и може съвсем спокойно да се практикува от начинаещи.

Друга популярна техника е “близалката”. При нея езикът се движи спираловидно от основата на члена до главичката, като особено внимание се отделя на мястото, където тя се съединява със ствола.

Една малко по-екзотична техника, която идва от Китай, е следната: взимат се три чаши с вода - едната със студена вода, другата с хладка и третата с топла. По време на фелациото жената редува трите чаши да пие от тях - по-точно пие от едната, продължава, след известно време пие от следващата и т.н. Това редуване на различните усещания има невероятен ефект върху мъжа - нещо толкова просто и елементарно е в състояние да го побърка. Препоръчвам го на всяка дама, която се чуди как да разнообрази връзката си.

Като заговорихме за термални усещания… друга, според мен по-ефикасна техника, е т. н. “свирка с кубче лед”. При нея жената взима в устата си парченце лед и.. действа. Който е опитал, не е съжалявал

Всъщност има доста трикове, които залагат на удоволствието, предизвикано от чувството за хлад. Ако нямате под ръка лед, можете да използвате и паста за зъби. Сигурно звучи малко екстравагантно, но пък е ефективно.

Една от техниките, които не мога да разбера съвсем точно, е тази с ментов бонбон. “Колкото по-лют, толкова по-голямо е удоволствието за двете страни” - така казва една приятелка, но аз лично не мисля, че мъжът й усеща нещо от този бонбон… Всъщност кой знае, както се казва - не съди, преди да си опитал

По-малко практикувана и популярна техника е тази, при която жената си напълва устата с вода (температурата е по желание на двамата партньори) непосредствено преди френската любов. Още по-интересен е ефектът, ако вместо вода се използва сода

Всъщност самият орален секс не е всичко. Подготовката също е важна. Именно на това се залага в техниката “хот-дог”. В нея няма нищо сложно, а удоволствието и за двамата е гарантирано. Процедурата е следната - застанете на една страна, почти перпендикулярно на пениса му. Обгърнете го така, както хващате чаша (сякаш е кренвирш в хлебче за хот-дог). След това целувайте онази част, която излиза от „хлебчето”, като вдишвате и издишвате силно. Ръката ви ще разсее издишвания въздух по такъв начин, че пенисът му ще стане горещ. С другата ръка галете тестисите му. Така партньорът ви ще почувствува, че влиза в рая чрез вас.

Можете да опитате и т. нар. “техника на тирбушона”. Когато движите устата си нагоре по пениса на партньора, нека езикът ви да прави вълнообразни движения. Когато стигнете до венеца - онази свръзка под главичката - го посмучете няколко секунди и тогава продължете по самата главичка. После повторете същото надолу. Това, което ще подлуди партньора е, че не го правите само нагоре-надолу, а и настрани.

Ако искате да предизвикате по-силен оргазъм на партньора си, това може да стане като сложите палеца си в основата на члена му. По този начин вие блокирате канала, по който се движи спермата и така тя няма възможност да излезе, дори той да получи спазмите, характерни за еякулацията. Ако в същото време енергично смучете главата на пениса му, вие можете да забавите оргазма му с известно време. Когато накрая разрешите на спермата да излезе, то оргазмът му ще трае по-дълго като време и ще бъде по-интензивен. Невероятно е как такива прости техники увеличават многократно удоволствието на мъжа.

Искате да опитате нещо различно? Тогава опитайте ирумацио. Това е техника, при която жената е пасивната, а не активната както е обикновено. Предимството на ирумациото е, че оставяте партньора си да действа, като му позволите сам да определя темпото и дълбочината на поглъщането, а вие сте статична и неподвижна. На пръв поглед изглежда леко.. скучновато, че дори и мързеливо, но реално така позволявате на партньора си да направи нещата така, както на него му харесва и му доставя най-голямо удоволствие.

Може би една от най-предпочитаните и от двата пола теники е небезизвестната поза 69. За тези които не знаят - при тази поза жената е отгоре, обърната “наобратно” (т. е. краката й са към лицето на мъжа) и орална стимулация се прилага едновременно от двете страни. Невероятното удоволствие е в това, че едновременно получаваш и даваш.

Добра идея за по-надарените жени е да комбинират оралната стимулация с “турска чекия”. Ако трябва да го кажа по-образно - да сложат пениса му между гърдите си, като го оставят да извършва настъпателни движения и същевременно стимулират главичката на пениса с език. Резултатът е нещо средно между чекия и свирка

За любителите на калориите мога да предложа да “овкусят” оралния секс. Традиционни за подобен вид игрички са шоколада и сметаната, както се казва - “на вкус”. Друго предложение е да лапнете лъжичка захар непосредствено преди да започнете - не мога да преценя, дали в случая се търси вкусовия, или абразивния ефект, но май по-скоро е вторият, защото изпробвалите го казват, че усещането било страхотно. Предполагам лекото драскане на кристалчетата на захарта, преди да се разтопят, придава това пикантно усещане.

Един от митовете в този вид секс е, че ако жената има обица на езика, това многократно увеличава удоволствието. Може би донякъде това е вярно, но на практика мъжете казват, че ако члена се поеме повече, обицата по-скоро оставя у тях усещане за болка, отколкото за удоволствие. Но пък ако някой си пада по леко мазохистичните изживявания, защо пък да не?

Принципно винаги на жените се казва да внимават със зъбките при този вид игрички, но реално и играта със зъби може да достави удоволствие. Не говоря за хапане естествено, а за съвсем лекично и внимателно докосване със зъбчетата. Ако не сте сигурни в преценката си за сила - не опитвайте, за да не се окаже накрая, че вместо приятно изживяване, ще се окажете насред кървава баня!

Мисля дадох достатъчно предложения и техники за тези, които искат да опитат нещо ново, или да разнообразят старото. Ако нищо не ви е допаднало - използвайте въображението си, вярвам всеки може сам да измисли начина, по който да достави максимално удоволствие както на себе си, така и на партньора си. Единствения елемент, поне според мен, който е ако не задължителен, то поне строго препоръчителен, е епилацията, защото няма нищо по-гнусно от космат мъж, който иска да му “духаш”.
Laughing Laughing Laughing
Върнете се в началото Go down
https://kokoshkarnik.bulgarianforum.net
:) :* :)
Admin
:) :* :)


Брой мнения : 85
Join date : 07.07.2009
Age : 40

Техники, тактики и трикове за орален секс Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Техники, тактики и трикове за орален секс   Техники, тактики и трикове за орален секс EmptyПон Юли 20, 2009 2:58 pm

Поздравления за статията Smile беше ми страшно интересна bounce
Върнете се в началото Go down
bonbon
Admin



Брой мнения : 20
Join date : 21.07.2009

Техники, тактики и трикове за орален секс Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Техники, тактики и трикове за орален секс   Техники, тактики и трикове за орален секс EmptyВто Юли 21, 2009 6:03 pm

Smile :* Smile написа:
Поздравления за статията Smile беше ми страшно интересна bounce
А полезна?
Върнете се в началото Go down
:) :* :)
Admin
:) :* :)


Брой мнения : 85
Join date : 07.07.2009
Age : 40

Техники, тактики и трикове за орален секс Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Техники, тактики и трикове за орален секс   Техники, тактики и трикове за орален секс EmptyВто Юли 21, 2009 6:26 pm

bonbon написа:
Smile :* Smile написа:
Поздравления за статията Smile беше ми страшно интересна bounce
А полезна?
Мисля да пробвам няколко техники Wink
Върнете се в началото Go down
bonbon
Admin



Брой мнения : 20
Join date : 21.07.2009

Техники, тактики и трикове за орален секс Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Техники, тактики и трикове за орален секс   Техники, тактики и трикове за орален секс EmptyСря Юли 22, 2009 4:08 pm

Smile :* Smile написа:
Мисля да пробвам няколко техники Wink
Разполагам с подходяща лаборатория, консумативи и апаратура.
Върнете се в началото Go down
Kumata
Admin
Kumata


Брой мнения : 61
Join date : 07.07.2009
Age : 43
Местожителство : 1001 Нощи или Тракия

Техники, тактики и трикове за орален секс Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Техники, тактики и трикове за орален секс   Техники, тактики и трикове за орален секс EmptyПет Юли 24, 2009 5:58 pm

Практиката му е майката!!!
Върнете се в началото Go down
bonbon
Admin



Брой мнения : 20
Join date : 21.07.2009

Техники, тактики и трикове за орален секс Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Техники, тактики и трикове за орален секс   Техники, тактики и трикове за орален секс EmptyВто Дек 08, 2009 5:27 pm

Практиката придружена с теория и желание е най-доброто според мен.
Върнете се в началото Go down
Sponsored content





Техники, тактики и трикове за орален секс Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Техники, тактики и трикове за орален секс   Техники, тактики и трикове за орален секс Empty

Върнете се в началото Go down
 
Техники, тактики и трикове за орален секс
Върнете се в началото 
Страница 1 от 1

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
Кокошкарник :: СЕКС :: Орален секс-
Идете на: