Кокошкарник
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Кокошкарник

У дома!
 
ИндексПоследни снимкиРегистрирайте сеВход

 

 Кучета, котки, птици, зайци, влечуги и други

Go down 
5 posters
АвторСъобщение
ZLATNA
Admin
ZLATNA


Брой мнения : 152
Join date : 06.07.2009
Age : 45
Местожителство : Ботевград

Кучета, котки, птици, зайци, влечуги и други Empty
ПисанеЗаглавие: Кучета, котки, птици, зайци, влечуги и други   Кучета, котки, птици, зайци, влечуги и други EmptyПон Юли 20, 2009 7:28 pm

Кучета, котки, птици, зайци, влечуги и други Image_24580_2
Върнете се в началото Go down
https://kokoshkarnik.bulgarianforum.net
:) :* :)
Admin
:) :* :)


Брой мнения : 85
Join date : 07.07.2009
Age : 40

Кучета, котки, птици, зайци, влечуги и други Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Кучета, котки, птици, зайци, влечуги и други   Кучета, котки, птици, зайци, влечуги и други EmptyВто Юли 21, 2009 8:44 pm

Кучета, котки, птици, зайци, влечуги и други 85283862
Върнете се в началото Go down
ZLATNA
Admin
ZLATNA


Брой мнения : 152
Join date : 06.07.2009
Age : 45
Местожителство : Ботевград

Кучета, котки, птици, зайци, влечуги и други Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Кучета, котки, птици, зайци, влечуги и други   Кучета, котки, птици, зайци, влечуги и други EmptyСря Юли 22, 2009 12:06 am

Хайде, мацките с любимци, давайте снимки да им се порадваме, знам, че Поли има куче - или кучета ... а Бръм има заек Cool
И на Мимката негърчето bounce
Върнете се в началото Go down
https://kokoshkarnik.bulgarianforum.net
mimonti
Admin
mimonti


Брой мнения : 6
Join date : 26.07.2009
Местожителство : шопландия

Кучета, котки, птици, зайци, влечуги и други Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Кучета, котки, птици, зайци, влечуги и други   Кучета, котки, птици, зайци, влечуги и други EmptyНед Юли 26, 2009 6:37 pm

Извън темата съм, ама ША ме извинявате. Зори, абе коя е Поли бе? А Бръм? Ма да ви кажа нещо немога да се ориентирам, има РАЯ и МАМА РАЯ?!?!?!?! Просветете ме моооля Embarassed
Върнете се в началото Go down
Kumata
Admin
Kumata


Брой мнения : 61
Join date : 07.07.2009
Age : 43
Местожителство : 1001 Нощи или Тракия

Кучета, котки, птици, зайци, влечуги и други Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Кучета, котки, птици, зайци, влечуги и други   Кучета, котки, птици, зайци, влечуги и други EmptyПет Юли 31, 2009 5:51 pm

Маги има в момента 7 котки,един аквариум с рибки и клетка с канарчета-пълна зоологическа градина сме,макар че нито едно от тия животинки не е вкъщи!!! Very Happy
Ето котетата:Кучета, котки, птици, зайци, влечуги и други 013897881
Кучета, котки, птици, зайци, влечуги и други 013897888
Кучета, котки, птици, зайци, влечуги и други 013897889
Върнете се в началото Go down
ZLATNA
Admin
ZLATNA


Брой мнения : 152
Join date : 06.07.2009
Age : 45
Местожителство : Ботевград

Кучета, котки, птици, зайци, влечуги и други Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Кучета, котки, птици, зайци, влечуги и други   Кучета, котки, птици, зайци, влечуги и други EmptyСъб Авг 08, 2009 3:23 pm

Малииииииииии, невероятни котенца, браво Кума. И какви са чернички, моите бяха все белички Smile

Аз като дете съм израснала с две котки, едната, женската като се преместих от къщата умря, тя беше много стара, на около 15 години и раждаше всяка година по 2 котенца, никога повече, никога по-малко. И понеже контактувах повече с мъже, отколкото с жени alien винаги си намирах повод да им звъня и да ги тормозя да си вземат коте, я за тях, я за техни приятели Very Happy покрай тези коткораздавания що гаджета си хванах не е истина Laughing после ме викаха да ходя да ги видя котките колко са пораснали и винаги имаше допълнителни излизания, даже и с Петков, на него 4 години подред му давам по една котка Laughing и него така го хванах Laughing Laughing Laughing зарибих го с коте bom

Мимонти, Рая съм аз, просто мама Рая не получаваше активационен мейл и аз и дадох този вечерегистриран профил, но след това тя получи и си се регистрира. Не че пише де pale Suspect но тя си е мама Рая.

Поли и Бръм са нови потребителки.
Върнете се в началото Go down
https://kokoshkarnik.bulgarianforum.net
jokolinka




Брой мнения : 3
Join date : 05.12.2009
Age : 41
Местожителство : Видин

Кучета, котки, птици, зайци, влечуги и други Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Кучета, котки, птици, зайци, влечуги и други   Кучета, котки, птици, зайци, влечуги и други EmptyНед Дек 06, 2009 2:34 am

Това е Чочко на 4м и половина.Много кротичък и добричък.Интересното е,че май се няма за папагал-пие вода от чаша,чеша се на пода като куче,и спи като човек,а не като птица на клона Very Happy
Кучета, котки, птици, зайци, влечуги и други 015535676
Кучета, котки, птици, зайци, влечуги и други 015446732
Кучета, котки, птици, зайци, влечуги и други 015496490
Върнете се в началото Go down
Sponsored content





Кучета, котки, птици, зайци, влечуги и други Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Кучета, котки, птици, зайци, влечуги и други   Кучета, котки, птици, зайци, влечуги и други Empty

Върнете се в началото Go down
 
Кучета, котки, птици, зайци, влечуги и други
Върнете се в началото 
Страница 1 от 1

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
Кокошкарник :: ДОМ И СЕМЕЙСТВО :: ДОМАШНИ ЛЮБИМЦИ-
Идете на: