Кокошкарник
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Кокошкарник

У дома!
 
ИндексПоследни снимкиРегистрирайте сеВход

 

 Кръв от нослето

Go down 
2 posters
АвторСъобщение
jasta_prasta
Admin
jasta_prasta


Брой мнения : 33
Join date : 10.07.2009
Age : 49
Местожителство : интернет

Кръв от нослето Empty
ПисанеЗаглавие: Кръв от нослето   Кръв от нослето EmptyСря Юли 29, 2009 12:44 pm

Мацки,на Весето оня ден 2 пъти й тече кръв от нослето.Водих я по лекари-няма видима причина.Има ли някой идея от какво може да е?
Върнете се в началото Go down
ZLATNA
Admin
ZLATNA


Брой мнения : 152
Join date : 06.07.2009
Age : 45
Местожителство : Ботевград

Кръв от нослето Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Кръв от нослето   Кръв от нослето EmptyЧет Юли 30, 2009 5:15 am

Ами аз бях също така като дете Поли.
През ден, през два без причина ми течеше кръв от носа.
Няма да забравя никога веднъж пишех любовно писмо на Майкъл Джексън, привършвам писмото, слагам отдолу едно сърце и то се напрлва цялото с кръв, егати, докъто отреагирах ми отиде писмото Laughing
Поли, мен ме водиха по разни лекари, невролози, кардиолози и не помня още какви и казаха без да ме преглеждат изобщо - слаби капиляри.
Има си такива хора просто и при мен беше без причина, но често лятото от жегите също Exclamation
Таааааа искам само да кажа да не се притесняваш, заведи си я на лекар, там също ще ти кажат sunny
УБедена съм, че е слаби капиляри, ще видиш sunny
Върнете се в началото Go down
https://kokoshkarnik.bulgarianforum.net
jasta_prasta
Admin
jasta_prasta


Брой мнения : 33
Join date : 10.07.2009
Age : 49
Местожителство : интернет

Кръв от нослето Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Кръв от нослето   Кръв от нослето EmptyСъб Авг 01, 2009 1:37 am

Водих я в Исул.Не откирха нищо притеснително и не ми посочиха точна причина.Изписаха спрей за носа и хапчета.За сега няма повече течове.Аз като видя кръв и .... affraid
Върнете се в началото Go down
Sponsored content





Кръв от нослето Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Кръв от нослето   Кръв от нослето Empty

Върнете се в началото Go down
 
Кръв от нослето
Върнете се в началото 
Страница 1 от 1

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
Кокошкарник :: БОЛНИ ДЕЧИЦА-
Идете на: